Vespa Club Croatia > Novi članovi foruma

Pozz iz Splita!

(1/5) > >>

Cmek:
Alo,

Zoven se Ivan ali svi me zovu Koki  :hap1: Iman 26 god.
Nedavno san doša do Vespe T5 igrom slučaja, za bezobrazno malo para i bija bi lud da je nisan uzea.
Vozija san nešto prije ali ovo mi je prvi motor nakon 10 godina.
Normalno, odma nakon par dana san naručija dijelova za sredit je, koji mi dolaze sutra, tako da san uzbuđen ka dite na Badnjak.
Ukratko Vespa je '90 godište i zadnji put je registrirana '95 čini mi se i od tada je nitko nije vozija. Bila je na pregledu, mašina je u super stanju, šta bi se reklo - pali, vozi!
Stavija san nove gume Michelin S83 i stavit ću na nju volan od PX-a ovih dana jer mi onaj kockati far katastrofalno izgleda. Sliku još neman, vidit ćete je kad je sredin sad.
Tribat će mi pomoć oko nekih stvari sigurno, nadan se da ćete mi pomoć koliko možete.

Hvala u naprid I lip pozdrav!

mauro:
Ne vezano za ovaj post ali ...

Meni nikad nije bilo jasno da li ljudi iz dalmacije tokom svojeg života tj. najmanje 12 g. svojeg školovanja GOVORE I PIŠU hrvatskim jezikom u tim školama ili tokom školovanja pričaju i pišu na dalmatinskom dijalektu  ???

Ajde neka mi neki obrazovani dalmatinac da neki normali odgovor.

Jer ja kad pričam na svojem dijalektu -- pa ono ... čude se ..... šta je moj dijalekt manje vrijedan nego drugi ?

lignja:
zivia,

nemoj to radit... rađe prodaj T5 i uzmi NV ili jos bolje PXicu.

to pribacivanje volana vuce jos stvari za sobom da bi dobia PX izgled...podne lajsne (to nije neki problem) ali T5 ima drukciji zadnji dio... sic dok to ne sredis uvik ce bit T5

a najvaznije...sasut ces para a bastarde nisu na cijeni.

Renegade:

--- Citat: mauro - Petak, 19. Srpanj 2019, 21:45:28 ---Ne vezano za ovaj post ali ...

Meni nikad nije bilo jasno da li ljudi iz dalmacije tokom svojeg života tj. najmanje 12 g. svojeg školovanja GOVORE I PIŠU hrvatskim jezikom u tim školama ili tokom školovanja pričaju i pišu na dalmatinskom dijalektu  ???

Ajde neka mi neki obrazovani dalmatinac da neki normali odgovor.

Jer ja kad pričam na svojem dijalektu -- pa ono ... čude se ..... šta je moj dijalekt manje vrijedan nego drugi ?

--- Kraj citata ---

Kulturan i nadasve nadahnut post dobrodoslice.  :sick22:

VSR1T:
 :wco: :smvcc: :vekac:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju