Vespa Club Croatia > Novi članovi foruma

Kako poslati slike

(1/2) > >>

vejan:
zbog pomanjkanja prostora na serveru slike treba staviti na neki vanjski servis i ovdje samo postati link.

evo i video tutoriala:
http://www.vespaclubcroatia.com/media/kako_slike/kako_uploadati_slike.htm

lignja:
mozda i ovo pomogne...

--- Citat: lignja - Četvrtak, 31. Srpanj 2008, 15:35:10 ---vezano za upload slikica........... ma jednostavno je..

na ovoj stranici          http://imagehost.org/         
kliknes BROWSE.......... odaberes sliku......... i UPLOAD

ako zelis vise slika staviti od jednom onda klikni UPLOAD MORE i sa BROWSE pronadji svaku sliku (pojedinacno).

kad se slika uplod-a  onda kopiras link pod Forum Thumbnail Link i na forumu ti bude mala slika.

nadam se da sam pomogao.........

--- Kraj citata ---

fergazer:
Kako tu i tamo ima problema sa veličinom postanih slika evo još jedne male pomoći da sve izgleda bolje i ljepše

Da bi izgledalo lijepo u prvim zagradama iza [img  stisnete razmak i napišete width=300

Znači to treba izgledati ovako [img width=300] pa onda link fotografije...

Što napišete veći broj to će slika biti veća. 300 ili 400 je ok s time da kad na nju tako objavljenu kliknete ona se otvori u punoj veličini

Nadam se da sam bar malo pomogao da nam naš forum bude bolji i ljepši  :mig11:

gorantm:

--- Citat: fergazer - Ponedjeljak, 17. Veljača 2014, 18:18:25 ---Kako tu i tamo ima problema sa veličinom postanih slika evo još jedne male pomoći da sve izgleda bolje i ljepše

Da bi izgledalo lijepo u prvim zagradama iza [img  stisnete razmak i napišete width=300

Znači to treba izgledati ovako [img width=300] pa onda link fotografije...

Što napišete veći broj to će slika biti veća. 300 ili 400 je ok s time da kad na nju tako objavljenu kliknete ona se otvori u punoj veličini

Nadam se da sam bar malo pomogao da nam naš forum bude bolji i ljepši  :mig11:

--- Kraj citata ---

Korisno   :tmbr:

Dare:
 :tmbr:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju